alt=

Aquapark Kováčová tiež známy ako Holidaypark Kováčová sa nachádza neďaleko kúpeľov v obci Kováčová. Holidaypark Kováčová vznikol na mieste bývalého termálneho kúpaliska v roku 2013. Aquapark využíva rovnakú termálnu vodu, akú využívajú neďaleké kúpele. Voda v bazénoch ma teplotu od 26 do 38°C. Aquapark má celoročnú prevádzku.

V Holidayparku Kováčová čaká na hostí 8 bazénov. V interiéry sú umiestnené 3 bazény: vnútorný relaxačný bazén (32°C), vnútorný whilrpool bazén (36°C) a detský bazén (32°C). V exteriéry areálu sa nachádza ďalších 5 bazénov: sedací, regeneračný, plavecký, rekreačný a detský bazén. Bazény obsahujú rôzne relaxačné prvky ako napríklad vodné trysky, fontánky alebo vzduchové gejzíry.

Pre aktívny oddych je tu hneď niekoľko aktivít. Sú to napríklad Aqua Gym, Aqua Tabata, Jumping, Aqua Zumba alebo Aquafloat. Nachádza sa tu tiež ihrisko na plážový volejbal fit park v lesoparku.

Deti si určite užijú zábavu na 60 metrov dlhom tobogane, ktorý sa nachádza vo vnútri. Tobogan navyše vydáva zaujímavé zvukové a svetelné efekty. O zábavu pre vaše deti sa tiež postarajú skúsení animátori. Deti sa samozrejme môžu vyblázniť aj na detských ihriskách a bazénoch.

Hostia sa môžu občerstviť v reštaurácií Pohoda alebo v bufetoch a plážových baroch. Pre aktívnych turistov je tu hneď niekoľko možností na turistiku. Buď môžete navštíviť Zvolenský zámok, Pustý hrad, drevený kostolík v Hronseku alebo Badínsky prales.

Otvorenie kúpaliska na Kováčovej
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
9:00 - 21:00 9:00 - 21:00 9:00 - 21:00 9:00 - 21:00 9:00 - 21:00 9:00 - 21:00 9:00 - 21:00

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ubytovanie v okolí