Lyžiarske Stredisko Makov – Kasárne Požiadavka

0 / 5
Pridať do obľúbených Vytlačiť
alt=

Lyžiarske Stredisko Makov – Kasárne alebo tiež známe ako Stredisko Zóna Snow sa nachádza asi 10 km pri obci Makov a priamo pri slovensko-českej hranice. Stredisko je položené vo výške 905 až 1070 m.n.m.. Nachádza sa tu 1,4 km lyžiarskych tratí, ktoré sú rozdelené na 5 zjazdoviek. Zjazdovky sú vhodné pre všetky druhy lyžiarov, nachádzajú sa tu červené, modré a aj čierne zjazdovky. Pre deti je vyhradený detský park Kids Zone. Lyžiarske Stredisko Makov tiež disponuje 5 lyžiarskymi vlekmi. Stredisko tiež ponúka večerné lyžovanie a to každú stredu, piatok a sobotu v čase od 18:30 do 21:00.

Bežkári budú určite nadšený zo 54 km tratí určených na bežecké lyžovanie, vhodných pre začínajúcich ale aj pokročilých bežkárov. Ide o známu Beskydsko-Javornícka magistrálu, ktorá je pravidelne upravovaná.

Na návštevníkov tu ďalej čaká lyžiarska a snowboardova škola, ski servis a požičovňa lyží. Návštevníci sa môžu občerstviť v zariadení Bar & Snack. Hneď vedľa Kids Zóny sa nachádza sánkarská dráha, ktorá je upravovaná a dostatočne vyznačená.

Zóna Snow Makov-Kasárne 24.2.2016
  • Adresa šírka: 49°5'38.16"N
    dĺžka: 18°50'1.62"E

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ubytovanie v okolí

Nenašli sa žiadne položky.