Lyžiarske stredisko Podbánske Požiadavka

0 / 5
Pridať do obľúbených Vytlačiť
alt=

Podbánske je lyžiarske stredisko nachádzajúce sa vo Vysokých Tatrách, približne 18 km od mesta Liptovský Hrádok. Podbánske Resort nie je len lyžiarskym strediskom ale resortom, ktorý ponúka široké spektrum služieb. Lyžiarske stredisko leží vo výške 950 až 1050 m.n.m., čo znamená, že celkové prevýšenie zjazdoviek je 100 metrov.

Lyžiari si tu môžu zalyžovať na 3 zjazdovkách s celkovou dĺžkou 1 240 metrov. Zjazdovky sú určené najmä pre deti, začínajúcich a mierne pokročilých lyžiarov. Lyžiarskom stredisku Podbánske sa lyžuje výhradne na prírodnom snehu, ktorého tu väčšinou býva dostatok.

Podbánske má 3 lyžiarske vleky s prepravnou kapacitou 1300 osôb za hodinu. Pre lyžiarov sú tiež k dispozícií služby ako lyžiarska škola, požičovňa lyží, bufet, parkovisko a tiež trať na bežecké lyžovanie.

Ako sme už spomínali Podbánske Resort ponúka návštevníkom oveľa viac než len lyžovačku. Návštevníci tu majú na výber viac kvalitných hotelov rôznej kategórie. Posilniť sa po namáhavej lyžovačke môžu v jednej z viacerých reštaurácií alebo kaviarni. Na relax a oddych je návštevníkom k dispozícií Wellness Komplex.

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ubytovanie v okolí

Nenašli sa žiadne položky.