Zima

Park Snow Donovaly je lyžiarske stredisko nachádzajúce sa neďaleko Banskej Bystrice. Lyžiarom ponúka množstvo zjazdoviek vo výškovom rozpätí 900 – 1360 metrov. Celková dĺžka tratí je 11 km.  Park Snow Donovaly disponuje zjazdovkami pre pokročilých, mierne pokročilých ale aj začínajúcich lyžiarov.

Na svahoch sa nachádza 14 vlekov a 2 lanovky. Trate sú určené pre zjazdové a slalomové lyžovanie, bežkovanie a snowboarding. Návštevníci určite ocenia večerná lyžovanie až do 21:00, snowbordový park, lyžiarsky trenažér a jeden z najväčších FUN parkov v Európe.FUN park je určený najmä pre výučbu lyžovania pre deti. Deti sa zábavnou formou učia a zdokonaľujú v lyžovaní na posuvných pásoch a kolotoči.

Veľkú obľubu majú aj atrakcie ako napríklad Open Air Party na snehu, vozenie na psích záprahoch, jazda ratrakom, prírodné ľadové klzisko, bobová dráha alebo paragliding v tamdeme. Samozrejmosťou sú poskytujúce služby ako požičovňa lyží, ski-servis a lyžiarske školy.

Leto

Park Snow Donovaly je v prevádzke aj v letných mesiacoch, kedy tu na návštevníkov čakajú atrakcie ako lanový park, bobová dráha, jazda na elektrokolobežkách, paragliding, požičovňa bicyklov, lezecká stena, myšiačikov detský park a najmä bohaté možnosti na turistiku.

PARK SNOW Donovaly

Poslať nové hodnotenie

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Ubytovanie v okolí