km

Apartmány na Slovensku

Pridať do obľúbených
Ubytovanie

Apartmán Flower Garden

Apartmán Flower Garden s rozlohou 60 m² sa nachádza v mestskej časti Dolného Kubína – Záskalie a poskytuje celoročné ubytovanie…

Čítať viac

Hodnotenie
0 / 5
3
Počet izieb: 3
3
Počet lôžok: 3
1
Počet kúpelní: 1
Bez stravy,
Ubytovanie

Apartmán Dony

Apartmán v sa nachádza v apartmánovom dome TATRAN, krásnom prostredí Donovalov.

Čítať viac

Cena
od €20 za noc
Poloha
Banská Bystrica
Hodnotenie
0 / 5
1
Počet izieb: 1
Bez stravy,
Internet / Wifi je k dispozícií
Ubytovanie

Kaštieľ Fričovce

Nachádza sa dvadsať kilometrov od starobylého Prešova. Jedná sa o renesančný kaštieľ zo 17. a 18. storočia. Andrej Švarc, dôchodca:…

Čítať viac

Cena
od €35
Poloha
Prešov
Hodnotenie
0 / 5
5
Počet izieb: 5
9
Počet lôžok: 9
4
Počet kúpelní: 4
All Inclusive, Plná penzia,
Internet / Wifi je k dispozícií
Ubytovanie
Cena
od €55 pre 2 osoby
Poloha
Ružomberok
Hodnotenie
0 / 5
30
Počet izieb: 30
Cestovanie

Smolenický zámok

V 15. storočí bol v Smoleniciach postavený Smolenický hrad, ktorý v roku 1777 získal do vlastníctva rod Pálffyovcov. Pálffyovci však…

Čítať viac

Poloha
Trnava
Hodnotenie
0 / 5

Radi by ste sa ubytovali v apartmánoch?

Dovolenka na Slovensku so sebou prináša obrovské množstvo zážitkov, ktoré sa vám navždy zaryjú do pamäte. Ale aby ste si mohli tieto zážitky každý deň naplno užiť, potrebujete aj kvalitné ubytovanie. Slovensko je krajinou, ktorá ponúka v cestovnom ruchu naozaj veľmi veľa možností ubytovania, ku ktorým nepochybne patria aj apartmány.

Skvelá alternatíva počas celého roka

Apartmány sú jednou z najobľúbenejších možností ubytovania vo všetkých ročných obdobiach. Nájdete ich hlavne v obľúbených turistických destináciách, či už v okolí jazier, vodných nádrží, kúpalísk alebo v horskom prostredí, ktoré sa dá využiť v lete i v zime.

Apartmány na Slovensku nájdete v rámci ubytovacích zariadení (v hoteloch alebo penziónoch), v ktorých sa vám ponúka možnosť využiť rozličné služby a ponuky daných komplexov, alebo ako súčasť rodinných domov. Dokonca niektoré apartmány v ponuke nájdete ako samostatné rodinné domy s dvorom, čo prináša možnosť grilovania a rozhodne väčšej pohody. Od vašich detí si určite oddýchnete, nakoľko takéto apartmány môžu mať v ponuke aj detské ihrisko alebo bazén.

Výhodou apartmánov je to, že ich kapacita je flexibilná, a aj v prípade, že sa chystáte na dovolenku s viacerými ľuďmi, nájdete si určite apartmán na mieru. V dnešnej dobe už takmer všetky apartmány majú prístup k internetu a mnohé z nich vám môžu ponúknuť aj terasy s nádherným výhľadom na malebnú krajinku.

Navarte si sami!

Hlavnou výhodou apartmánu oproti bežnej hotelovej izbe je to, že má vlastnú kuchyňu, kde si môžete navariť čokoľvek, čo vás len napadne. Teda ak patríte medzi tých, ktorí radi trávia čas za sporákom, predveďte svoje zručnosti aj na dovolenke. Vlastná kuchyňa je výhodou aj vtedy, ak máte so sebou deti, ktoré niekedy – povedzme si otvorene – nezjedia úplne všetko, a hlad sa u nich objaví takmer kedykoľvek.