km

Chaty na prenájom na Slovensku

Prepáčte, ale nič sa nezhoduje s Vašimi kritériami vyhľadávania. Skúste prosím iné kľúčové slová.

Najlepšie chaty na prenájom na Slovensku

Chaty sa stávajú čoraz populárnejšími ubytovacími zariadeniami, v ktorých si dokonale oddýchne každá generácia. Slovensko je krajinou, v ktorej nájdete veľmi veľké množstvo chát. Chaty sú zvyčajne umiestnené na pokojnejších miestach uprostred prírody, aby ste si mohli skvele oddýchnuť od každodenných povinností a starostí. Ak už ste sa rozhodli stráviť príjemnú dovolenku osamote s vašou rodinou či s priateľmi, tak vedzte, že vás čaká ešte príjemná dilema týkajúca sa toho, akú chatu si zvoliť.

Nie je chata ako chata

Ak ste si mysleli, že všetky chaty sú na jedno kopyto, tak vás musíme vyviesť z omylu. Najväčšou výhodou slovenských chát je to, že si môžete vybrať naozaj z pestrej ponuky. Ak plánujete dovolenku s viacerými ľuďmi, tak vám najlepšie poslúžia veľkokapacitné chaty, kde sa zmestí a vyspí aj viac ako 30 osôb. V prípade, že idete na výlet s rodinou, postačí vám menšia útulná chatka. Odlišovať sa chaty môžu aj stavebným materiálom, pričom najobľúbenejšie sú moderné drevenice. Takéto chatky vás očaria nielen svojou jednoduchosťou, ale zároveň aj unikátnym štýlom.

Želáte si prídavné služby aj v chatách? Nie je problém. Na Slovensku sa nájde mnoho chát, ktoré sú vybavené rôznymi vychytávkami, ako sú napríklad:

  • sauna
  • bazén
  • výrivka
  • detské atrakcie
  • biliard
  • grily
  • altánky

Slovenské chatky sa môžu odlišovať aj svojou lokalitou. Čo to znamená? Nájdete ich po celom Slovensku a je len na vás vybrať si, či obľubujete súkromie na samote, alebo radšej zavítate do chatovej oblasti s príjemnou turistickou atmosférou.

Chatové oblasti sú maximálne turisticky využívané najmä v zimnom období, a to nielen kvôli lyžovačkám, ale najmä kvôli silvestrovským oslavám nového roku.

Ak sa vám páči možnosť dovolenkovať v týchto ubytovacích zariadeniach, neváhajte si zarezervovať jednu z chát, či už sa chystáte na letnú alebo zimnú dovolenku.