km

Penzióny na Slovensku

Pridať do obľúbených
Cestovanie

Rekreačný areál Predná Hora

Rekreačný areál sa nachádza v chránenej krajinnej oblasti v Muránskej planine. Rekreačný areál vám ponúka príjemné a pokojné prostredie pre oddych s výbornou vôňou…

Čítať viac

Poloha
Revúca
Hodnotenie
0 / 5

Penzióny – kvalitný nocľah aj služby

Penzióny patria medzi najnavštevovanejšie ubytovacie zariadenia na Slovensku, čo potvrdzuje ich kvalitu a obľúbenosť. Vďaka ponúkaným službám vám bude dopriaty zaslúžený oddych. Ak patríte medzi tých ľudí, ktorí chcú na dovolenke úplne vypnúť, tak práve penzióny aj s ich prídavnými službami môžu byť najlepšou voľbou, ako stráviť vašu letnú či zimnú dovolenku. Jednou z ďalších výhod týchto ubytovacích zariadení je aj to, že sa nachádzajú takmer na celom území Slovenska.

Stravovanie

Penzióny sú ideálnym miestom pre ľudí, ktorí si chcú vychutnať dovolenku naplno. Netrápte sa s vlastným stravovaním a využite možnosti stravovania, ktoré vám ponúkajú penzióny. Vybrať si môžete z plnej penzie či polpenzie. Ak chcete počas dovolenky vyskúšať aj špeciality v lokálnych reštauráciách, tak si môžete zarezervovať pobyt aj bez stravovania. Okrem iného niektoré penzióny ponúkajú aj možnosť pobytu v apartmáne, kde si môžete niečo ukuchtiť vlastnými rukami.

Služby a vybavenie

Penzióny sú všestranné ubytovacie zariadenia, ktoré uspokoja potreby každej generácie. Väčšina penziónov disponuje dostatkom ubytovacej kapacity na to, aby ste mohli prežiť krásnu dovolenku aj s väčšou skupinkou ľudí. Penzióny sú vyhľadávanými miestami odpočinku a relaxu aj vďaka množstvu poskytovaných služieb. Niektoré z týchto služieb vám budú poskytnuté v rámci ceny za ubytovanie. Iné nadštandardné služby vám budú k dispozícii po uhradení dodatočných poplatkov.

Aké doplnkové služby a vybavenie môžete očakávať, ak sa ubytujete v niektorom zo slovenských penziónov?

  • wellness a relax – vnútorný vonkajší bazén, masáže, sauna, výrivka a pod.
  • športové možnosti – napríklad tenis, futbal, biliard, stolný tenis
  • detské atrakcie – detské ihrisko, detský kútik, trampolína a pod.
  • iné možnosti – napríklad gril, kotlík, altánok

Neváhajte a navštívte jeden zo slovenských penziónov a zažite príjemnú dovolenku, na ktorú budete spomínať ešte dlhé roky.